Vijesti i novosti
Održano natjecanje u čitanju naglas
Autor: Danica Popilovski Topalović, 23. 10. 2013.

U povodu Europske godine čitanja „Čitajmo naglas, čitajmo zajedno“ u knjižnici naše škole provedena je 22. 10. 2013. godine školska razina  natjecanja u čitanju naglas za učenike 3. – 8. razreda.

Na školskoj razini natjecanja sudjelovalo je 19 učenika razredne i predmetne nastave.

U prvoj kategoriji za učenike 3. – 5. razreda natjecalo se 8 učenika.

Prosudbeno povjerenstvo u sastavu: Danica Popilovski Topalović – predsjednica povjerenstva, Mirjana Ištef – član i Mirjana Pinter – član

izabralo je tri najbolje učenice koje će sudjelovati na gradskoj/općinskoj razini natjecanja:

Osvojeno mjesto

Ime i prezime

Raz.

Autor i naziv djela

Ime mentora

1.

Jana Tolnaj

4. a

Sanja Polak: Gorski dnevnik Pauline P.

Katica Vegh

2.

Petra Kušen

5. a

Dijana Darbenko: Nina i Arčibald

Sanja Sabljak

3.

Mia Baričević

5. a

Sanja Polak: Gorski Dnevnik Pauline P.

Sanja Sabljak

U drugoj kategoriji  za učenike 6. – 8. razreda natjecalo se 11 učenika.

Prosudbeno povjerenstvo u sastavu: Sanela Derges – predsjednica povjerenstva, Zdenka Brebrić – član i Katica Vegh - član

Osvojeno mjesto

Ime i prezime

Raz.

Autor i naziv djela

Ime mentora

1.

Morana Brljak

7. b

Sanja Pilić: Vidimo se na facee-u

Anita Unger

2.

Magdalena Rajić

8. c

Matko Peić: Skitnje

Mirjana Ištef

3.

Antonija Mikačević

7. c

Jeanne Birdsall: Obitelj Penderwick

Željka Šunjić

Svi učenici dobili su priznanja za sudjelovanje, mentori i članovi prosudbenih povjerenstava zahvalnice, a najuspješniji učenici diplome za osvojeno 1., 2., i 3. mjesto.

Čestitamo svim učenicima koji su sudjelovali na natjecanju, a najuspješnijim učenicima želimo mnogo sreće na daljnjim razinama natjecanja.