Vijesti i novosti
ODRŽALI SMO NATJECANJE „ČITANJEM DO ZVIJEZDA“ 2016.
Autor: Danica Popilovski Topalović, 9. 12. 2016.

U knjižnici I. osnovne škole Bjelovar provedena je 9. 12. 2016. godine školska razina  natjecanja u znanju „Čitanjem do zvijezda“ za učenike 5. – 8. razreda.

Na školskoj razini natjecanja sudjelovalo je 7 učenika: Lucija Rosandić, 5. d, Natalija Čović, 5. d, Silvija Belošević, 5. d, Nika Horvat, 7 a, Tina Malogorski, 7. a (mentorica J. Kalem), Branko Đurđević, 8. a (mentorica S. Sabljak), Marko Dončević, 8. c (mentorica Ž. Šunjić).

Prosudbeno povjerenstvo u sastavu: Danica Popilovski Topalović – predsjednica povjerenstva, Zdenka Brebrić – član i Nataša Ljubić-Klemše – član nakon pregleda svih učeničkih testova izabralo je tri najbolja natjecatelja koji će našu školu predstavljati na županijskoj razini natjecanja.

Prvo mjesto osvojio je Branko Đurđević, drugo mjesto pripalo je Marku Dončeviću, a treće mjesto Luciji Rosandić.

Svi učenici dobili su priznanja za sudjelovanje, mentori i članovi prosudbenog povjerenstava zahvalnice, a najuspješniji učenici diplome za osvojeno 1., 2., i 3. mjesto.

Čestitke svim sudionicima na uloženom trudu i pokazanom znanju. Puno sreće želimo i našim predstavnicima na županijskoj razini!