Vijesti i novosti
U školskoj knjižnici obilježen Svjetski dan ljubaznosti
Autor: Danica Popilovski Topalović, 19. 11. 2015.

Učenici sedmih razreda i njihova voditeljica, učiteljica Sanja Sabljak, priredili su 13. studenoga 2015.godine  na Svjetski dan ljubaznosti, prigodan program za učenike produženog  boravka u školskoj knjižnici.

U Mjesecu hrvatske knjige sedmaši svojim mlađim kolegama pročitali priču „Najotmjeniji div u gradu“. Priredili su prezentaciju istoimene slikovnice i kviz znanja, kako bi kroz priču o divu koji je od najotmjenijega postao najljubazniji, sve nazočne potakli na razmišljanje o važnoj ulozi ljubaznosti u našim životima.

Uz bombone, poklone iznenađenja skrivene ispod stolica i uvjerenje da smo svi mnogo sretniji u svijetu u kojem smo ljubazni i dobri jedni prema drugima, završilo je ovo lijepo druženje.

Svim učenicima sedmih razreda ovo je bio prvi javni nastup, a koliko su ga izvrsno i s velikom voljom pripremili i realizirali, potvrđuju i riječi pohvale koje  su im  uputile ravnateljica škole Tatjana Landsman i učiteljica učenika u produženom boravku Vlasta Šveda.

Učiteljica hrvatskog jezika:

Sanja Sabljak,prof.