Vijesti i novosti
NAGRADNI IZLET - POSJETILI SMO INTERLIBER I NSK
Autor: Danica Popilovski Topalović, 25. 11. 2014.

Učenici koji su pobijedili na školskoj razini natjecanja „Čitanje naglas“ i učenik koji je izvučen kao pobjednik naše škole u Nacionalnom kvizu za poticanje čitanja „Ljubav za početnike“ išli su 14. 11. 2014. na nagradni izlet u Zagreb u pratnji učiteljice Mirjane Ištef i knjižničarke Danice Popilovski.

Posjetili smo sajam knjiga Interliber i sudjelovali na završnoj  svečanosti  Nacionalnog kviza za poticanje čitanja koja se ove godine  održala u auli Nacionalne i sveučilišne knjižnice.

Na samoj svečanosti izvučene su glavna i utješne nagrade. Glumci Vanda Winter i Ivan Glovacki izveli su dramsku igru Ona i on - ljubavna šala s citatima, napisanu posebno za ovu prigodu, scenaristice Lade Martinec-Kralj, u režiji Stephanie Jamnicky.

Javno izvlačenje nagrada popratio je KGZ bend s nekoliko popularnih glazbenih brojeva.