Vijesti i novosti
Promocija slikovnice Mjesečeve priče
Autor: Danica Popilovski Topalović, 6. 2. 2014.

Članovi izvannastavnih skupina književni klub i knjižničari sudjelovali su 5. veljače 2014. godine na Dječjem odjelu knjižnice „Petar Preradović“ na promociji slikovnice Mjesečeve priče autorice Ree Ban u pratnji knjižničarke škole.

Na promociji su predstavljeni učenici i njihove slikovnice koje su nagrađene na natječaju „Moja prva knjiga“. Poslušali smo četiri priče koje su osvojile 3. mjesto, dvije koje su osvojile 2. mjesto i pobjedničku priču „Mjesečeve priče“ koja je i tiskana.

Mentorice učenika su sve zainteresirane uputile u način izrade slikovnica i postupak prijave na natječaj.

Nadamo se da će se i učenici naše škole okušati u pisanju i ilustriranju zanimljivih priča.