Vijesti i novosti
Prvašići postali članovi školske knjižnice
Autor: Danica Popilovski Topalović, 13. 12. 2013.

U svijet priča, mašte i bajki  uveli su naše prvašiće, učenike 1. a i 1. b razreda, mali lutkari 3. a razreda i njihova učiteljica Nena Hrga koji su nam na početku sata izveli dramsko lutkarsku igru „PEC IVO“.

Nakon predstave i razgovora o njoj saznali su također da ovakvih i sličnih priča u knjižnici ima jako puno i da će ih od danas i oni moći posuditi jer su svi postali članovi školske knjižnice.

Naučili su i što je knjižnica, tko u njoj radi, što se u knjižnici smije, a što ne smije raditi, kako posuditi i vratiti knjigu.

Nakon svih ovih informacija svi novi članovi dobili su svoje članske iskaznice i posudili svoju prvu slikovnicu.

Prvašići su obećali da će knjige čuvati i da će, čim pročitaju slikovnicu koju su posudili, ponovo doći u knjižnicu!