« Ožujak 2024 »

Literarni natječaj "Dobri Samaritanac"
Autor: Tatjana Landsman, 10. 6. 2013.

Učenici naše škole uspješni na literarnom natječaju "Dobri Samaritanac" u organizaciji Hrvatskog katoličkog društva prosvjetnih djelatnika Bjelovar.

Čak dvadeset tri učenika I. osnovne škole Bjelovar sudjelovalo je na literarnom natječaju „Dobri Samaritanac“ koji raspisuje bjelovarsko Hrvatsko katoličko društvo prosvjetnih djelatnika.  Učiteljice: Jelica Milovac, Ana Savić, Sanja Sabljak i Jasna Kalem odgovorile su pozivu da potaknu učenike na pisanje literarnih ostvaraja čija je tema dobro djelo. Učenici su, naime, pisali o vlastitim dobrim djelima, dobrim djelima svojih bližnjih ili su promišljali o dobrim djelima o kojima su čuli u medijima.

Na svečanoj promociji Zbornika literarnih radova pristiglih na ovaj natječaj održanoj 5. lipnja 2013.  svi su sudionici primili zbornike i  zahvalnice, a naša su tri učenika i nagrađena: Jana Tolnaj iz 3.a, voditeljice Ane Savić, drugonagrađena je u kategoriji od 1. do 4. razreda, Jan Misir iz 8.b, voditeljice Sanje Sabljak, drugonagrađeni je u kategoriji od 5. do 8. razreda, a  Mihaela Mesarov iz 5.c, voditeljice Jasne Kalem je trećenagrađena.

U Zborniku su objavljeni i likovni radovi učenika naše škole, čiji su voditelji učitelji Jasna Predragović i Antun Ibriks, a na promociji zbornika nastupili su članovi dramske grupe naše škole koju vodi učiteljica Željka Šunjić.

Zaista, angažman vrijedan pohvale! Čestitamo svima!

Učiteljica:

Sanja Sabljak,prof.

Literarni natječaj "Dobri Samaritanac"
Autor: Tatjana Landsman, 10. 6. 2013.

Zaista, angažman vrijedan pohvale! Čestitamo svima!

Učiteljica:

Sanja Sabljak,prof.