« Ožujak 2024 »

Dvadeset godina ogranka HPKZ-a
Autor: Nataša Ljubić Klemše, 17. 5. 2012.

Održan Okrugli stol "Bjelovarski učitelj u hrvatskoj pedagoškoj periodici - povodom dvadeset godina Ogranka HPKZ Bjelovar" na kojemu su predavanje održale mr. Zdenka Brebrić, pedagoginja savjetnica škole i mr. Nataša Ljubić Klemše, učiteljica savjetnica u našoj školi

U bogatom programu svoja su predavanja i izlaganja održali prof. dr. sc. Nevio Šetić, prof. dr. sc. Vladimir Strugar, Vojislav Kranželić, prof., prof. dr. sc. Vlatko Previšić, Ilija Pejić, prof., Štefka Batinić, prof., mr. sc. Dražen Podravec, Marica Kurtak, prof. te mr. Zdenka Brebrić i mr. Nataša Ljubić Klemše.

Predavači su govorili o Ogranku HPKZ Bjelovar, njegovoj povijesti, sadašnjosti i smjernicama za budućnost; sadašnjem trenutku hrvatske pedagoške periodike; znanstvenoj i stručnoj strani Bjelovarskog učitelja, njegovu doprinosu informiranju prosvjetne javnosti i jezičnim temama. Naše su magistre održale predavanje u kojemu su problematizirale temu glokalnosti časopisa.

"Čast nam je bila nazočiti ovakvom iznimnom skupu s iznimnim sudionicima, na kojemu smo promovirale i svoju školu, a o čemu će biti pisano u Školskim novinama i obljetnici posvećenom broju Bjelovarskog učitelja".

mr. Zdenka Brebrić i mr. Nataša Ljubić Klemše

Dvadeset godina ogranka HPKZ-a
Autor: Nataša Ljubić Klemše, 17. 5. 2012.

mr. Zdenka Brebrić i mr. Nataša Ljubić Klemše