Web dizajn - kako do svoje prve stranice!
Autor: Tatjana Landsman, 26. 4. 2012.

26.travnja -  Međunarodni dan djevojčica i djevojaka u ICT-u

Drage učenice i učenici,

Međunarodni dan djevojčica i djevojaka u ICT-u obilježava se ove godine 26. travnja kako bi se promovirala njihova prisutnost  i njihove sposobnosti u ICT području, ali ujedno i potaknulo ostale djevojčice i  djevojke na odabir karijere u svijetu informacijsko – komunikacijskih tehnologija.

Povodom obilježavanja Međunarodnog dana djevojčica i djevojaka u ICT-u, zajednica Girl Geek Dinners Hrvatska u suradnji s udrugom “Suradnici u učenju”, organizirat će predavanja i prezentacije ICT stručnjakinja u osnovnim i srednjim školama kako bi vam pokazali koliko zanimanja u ICT-u mogu biti zanimljiva, kreativna i povrh svega zabavna.

Pozivamo sve zainteresirane učenice i učenike na predavanje na temu  Web dizajn - kako do svoje prve stranice!  koje će održati Adriana Ređep Matošević, predavačica Učilišta Algebra koja će vam otkriti svijet izrade web stranica.

Uskoro će biti objavljen datum održavanja predavanja.

Više o samom danu koji se obilježava u cijelom svijetu možete pronaći na http://girlsinict.org.

Girl Geek Dinners Hrvatska & Suradnici u učenju

Web dizajn - kako do svoje prve stranice!
Autor: Tatjana Landsman, 26. 4. 2012.

26.travnja -  Međunarodni dan djevojčica i djevojaka u ICT-u

Drage učenice i učenici,

Uskoro će biti objavljen datum održavanja predavanja.

Girl Geek Dinners Hrvatska & Suradnici u učenju