7.RUJNA - PRVI DAN NASTAVE
Autor: Tatjana Landsman, 2. 9. 2020.

Poštovani roditelji, dragi učenici !

Objavljujemo raspored dolaska učenika u školu PRVOG DANA NASTAVE, 7.rujna 2020. godine sukladno propisanim epidemiološkim mjerama.

MATIČNA ŠKOLA

1.RAZRED

Prvašiće dočekuju razredne učiteljice ispred škole u 9,50 sati i vode ih u učionicu. Učenici dolaze s praznom školskom torbom radi preuzimanja udžbenika.  S učenikom može doći samo jedan roditelj. Roditelji čekaju ispred učionice uz obvezno nošenje zaštitne maske.Odlazak kući 10,30 sati.

2.RAZRED

Učenici dolaze u 8,00 sati . Ispred škole dočekuju ih razredne učiteljice i vode u učionicu. Učenici dolaze s praznom školskom torbom radi preuzimanja udžbenika.  Odlazak kući u 9,00 sati.

3.RAZRED

Učenici dolaze u 8,15 sati. Ispred škole dočekuju ih razredne učiteljice i vode u učionicu. Učenici dolaze s praznom školskom torbom radi preuzimanja udžbenika.  Odlazak kući u 9,15 sati.

4.RAZRED

Učenici dolaze u 8,30 sati. Ispred škole dočekuju ih razredne učiteljice  i vode u učionicu. Učenici dolaze s praznom školskom torbom radi preuzimanja udžbenika.  Odlazak kući u 9,30 sati.

Učenici 1. – 4. razreda ne moraju nositi zaštitnu masku.

5.RAZRED (5.a,5.b.,5.c,5.d)

Učenici dolaze u 10,00 sati. Ispred škole dočekuju ih razrednici  i vode u učionicu. Učenici dolaze s praznom školskom torbom radi preuzimanja udžbenika.  Odlazak kući u 11,00 sati.

6.RAZRED

Učenici dolaze u 10,10 sati. Ispred škole dočekuju ih razrednici  i vode u učionicu. Učenici dolaze s praznom školskom torbom radi preuzimanja udžbenika.   Odlazak kući u 11,10 sati.

7.RAZRED

Učenici dolaze u 10,20 sati. Ispred škole dočekuju ih razrednici  i vode u učionicu. Učenici dolaze s praznom školskom torbom radi preuzimanja udžbenika.   Odlazak kući u 11,20 sati.

8.RAZRED

Učenici dolaze u 10,30 sati. Ispred škole dočekuju ih razrednici  i vode u učionicu. Učenici dolaze s praznom školskom torbom radi preuzimanja udžbenika.  Odlazak kući u 11,30 sati.

Učenici 5. – 8. razreda trebaju imati zaštitnu masku. Prvi nastavni dan nema školskog prijevoza. Školska prehrana počinje u ponedjeljak, 14.09.2020.godine.

Molimo učenike da se pri dolasku u školu ne miješaju s učenicima ostalih razreda te da međusobno drže razmak od 2 m i pridržavaju se svih epidemioloških mjera  .

PŠ CIGLENA

1. RAZRED

Prvašiće dočekuje razredna učiteljica ispred Mjesnog doma u Cigleni u 9,50 sati.  Učenici dolaze s praznom školskom torbom radi preuzimanja udžbenika.  S učenikom može doći samo jedan roditelj. Roditelji obvezno nose zaštitnu masku.

2. – 4. RAZRED

Učenici dolaze u 8,00 sati . Ispred škole dočekuju ih razredne učiteljice i vode u učionicu. Učenici dolaze s praznom školskom torbom radi preuzimanja udžbenika.  Odlazak kući u 8,50 sati.

5. - 8. RAZRED

Učenici dolaze u 9,00 sati . Ispred škole dočekuju ih razrednici i vode u učionicu. Učenici dolaze s praznom školskom torbom radi preuzimanja udžbenika.  Odlazak kući u 10,00 sati.

Učenici 5. – 8.razreda trebaju imati zaštitnu masku. Prvi nastavni dan nema školskog prijevoza. Školska prehrana počinje u ponedjeljak, 14.09.2020.godine.

PŠ TOMAŠ

1., 2. i 4. RAZRED  dočekuje razredna učiteljica ispred škole i vodi ih u učionicu u 8,00 sati.  Učenici dolaze s praznom školskom torbom radi preuzimanja udžbenika.  S učenikom prvog razreda može doći samo jedan roditelj koji čeka ispred učionice. Roditelji obvezno nose zaštitnu masku.

PŠ KLOKOČEVAC

1.RAZRED-Prvašiće   dočekuje razredni učitelj ispred škole i vodi ih u dvoranu Mjesnog doma u 10,00 sati.  Učenici dolaze s praznom školskom torbom radi preuzimanja udžbenika.  S učenikom može doći samo jedan roditelj. Roditelji obvezno nose zaštitnu masku.

2., 3., i 4.RAZRED

Učenici dolaze u 8,00 sati. Ispred škole dočekuju ih razredne učiteljice  i vode u učionice. Učenici dolaze s praznom školskom torbom radi preuzimanja udžbenika.  Odlazak kući u 9,00 sati.

PŠ NOVE PLAVNICE

1.RAZRED - Prvašiće dočekuje razredna učiteljica ispred škole i vodi ih u učionicu u 10,00 sati.  Učenici dolaze s praznom školskom torbom radi preuzimanja udžbenika.  S učenikom može doći samo jedan roditelj. Roditelji obvezno nose zaštitnu masku.

2., 3., 4.a, 4.b RAZRED

Školska prehrana počinje u ponedjeljak, 14.09.2020.godine.

Molimo učenike da se pri dolasku u školu ne miješaju s učenicima ostalih razreda te da međusobno drže razmak od 2 m  i pridržavaju se svih epidemioloških mjera  .

Dragi učenici, želimo vam sretnu, zdravu i uspješnu nastavnu godinu!

7.RUJNA - PRVI DAN NASTAVE
Autor: Tatjana Landsman, 2. 9. 2020.

Poštovani roditelji, dragi učenici !

MATIČNA ŠKOLA

1.RAZRED

2.RAZRED

3.RAZRED

4.RAZRED

Učenici 1. – 4. razreda ne moraju nositi zaštitnu masku.

5.RAZRED (5.a,5.b.,5.c,5.d)

6.RAZRED

7.RAZRED

8.RAZRED

PŠ CIGLENA

1. RAZRED

2. – 4. RAZRED

5. - 8. RAZRED

PŠ TOMAŠ

PŠ KLOKOČEVAC

2., 3., i 4.RAZRED

PŠ NOVE PLAVNICE

2., 3., 4.a, 4.b RAZRED

Školska prehrana počinje u ponedjeljak, 14.09.2020.godine.

Dragi učenici, želimo vam sretnu, zdravu i uspješnu nastavnu godinu!