Ovaj mjesec: 1912

Čak 10 Europskih oznaka kvalitete za I.osnovnu školu Bjelovar!
Autor: Martina Supančić, 24. 10. 2018.

I ove godine najuspješniji eTwinning projekti nagrađeni su Europskom oznakom kvalitete, što je dokaz da je rad učiteljica uključenih u projekte, njihovih učenika i naše škole prepoznat na najvišem europskom nivou.

Učiteljice nagrađene s Europskom oznakom kvalitete za svoje projekte su: učiteljica Ivana Pleskalt za projekte Magic English, Adventures Around Europe, Tell me about yourself i Where are you from, učiteljica Danica Barišić za projekte Fitting in the same European puzzle i UNESCO Heritage Connects Europe, učiteljica Nataša Ljubić Klemše za projekte Where the river flows i Sort me, učiteljica Helena Gustović Ljubić za projekt Woof here, Miaow there i učiteljica Martina Supančić za projekt UNESCO Heritage Connects Europe. Ove nagrade dokaz su da je naša škola itekako zaslužila prestižnu titulu eTwinning škole, koju smo dobili prošle školske godine.

Čestitamo nagrađenim učiteljicama i želimo im uspjeh u daljnjem radu u eTwinningu!

Čak 10 Europskih oznaka kvalitete za I.osnovnu školu Bjelovar!
Autor: Martina Supančić, 24. 10. 2018.