Ovaj mjesec: 2034

Europski dan jezika 2017.
Autor: Martina Supančić, 28. 9. 2017.

Europski dan jezika i ove godine tradicionalno su u našoj školi sa svojim učenicima obilježile učiteljice stranih jezika. Pripremili su izložbu u holu škole, izradili prigodne plakate, igrali interaktivni Kahoot kviz s temom "European Day of Languages" te izveli takozvani "flash mob" u školskoj blagovaonici za vrijeme velikog odmora.

Naime, učenici šestih razreda sa svojom učiteljicom engleskog jezika Martinom Supančić pripremili su iznenađenje za učenike predmetne nastave, otpjevavši pjesmu Robbieja Williamsa "I love my life". Time su razveselili i iznenadili sve prisutne, čime je uveličan ovaj, za sve ljubitelje stranih jezika, poseban dan.

Europski dan jezika 2017.
Autor: Martina Supančić, 28. 9. 2017.