59. GSHM - 21. SMOTRA BJELOVARSKO-BILOGORSKE ŽUPANIJE
Autor: Martina Supančić, 12. 3. 2016.

Svečanost otvaranja 21. smotre zborova započela je himnom koju je izveo zbor naše škole uz korepeticiju našeg bivšeg učenika Petra Barišića. Članovi prosudbenog povjerenstva pohvalili su nastup zbora te rekli kako sljedeće godine očekuju naš nastup i u natjecateljskom dijelu programa. Također su pohvaljeni i voditelji programa koji su svoj zadatak odradili gotovo profesionalno.

Pohvaljujem sve vrijedne učenike naše škole koji su pridonijeli uspješnoj realizaciji smotre - voditelje Anu Pranjić i Nikolu Mamića iz 7.c, domaćina Karla Pleskalta iz 8.c, te fotografe 8.b razreda Jasminu Balenović, Andru Brzovića i Mislava Careka.                                                                                                                                                                    učiteljica glazbene kulture Danica Barišić, prof.

59. GSHM - 21. SMOTRA BJELOVARSKO-BILOGORSKE ŽUPANIJE
Autor: Martina Supančić, 12. 3. 2016.