eTwinning dan u I. osnovnoj školi Bjelovar
Autor: Martina Supančić, 11. 5. 2022.

9. svibnja u našoj je školi obilježen eTwinning dan. Tom su prilikom učenici 6. razreda pod vodstvom učiteljice engleskog jezika Valentinom Cepanec, uredili pano u holu škole raznim materijalima koji su nastali tokom ovogodišnjeg eTwinning projekta: Our Cultural Heritage: What makes every country one of a kind.

Veselimo se novim projektima sljedeće školske godine, a ako se još niste odlučili prijaviti na ovu izvannastavnu aktivnost, pročitajte dojmove učenika koji su sudjelovali ove godine:

Volim eTwinning jer puno toga izrađujemo, družimo se i učimo. Super je što se svi družimo i pomažemo jedni drugima. - Ana V.

Volim eTwinning jer radimo projekte o drugim državama, surađujemo s Grčkom i igramo Kahoot! - Petra K.

On eTwinning, we do various fun activities. We mostly hang out, make things and have fun. My opinion about eTwinning is that it must definitely continue to take place. It is very fun and creative. - Melani K.

Prijavila sam se na eTwinning zato što jako volim engleski i smatram da kroz učenje o drugim kulturama možemo saznati puno zanimljivih stvari. Sviđa mi se to što se na eTwinningu istovremeno zabavimo i naučimo nešto novo. :) - Nina D.

Ja volim eTwinning jer puno toga naučim i jako mi je zabavno izrađivati i družiti se s prijateljima što često radimo na eTwinningu. Također mi je zabavno i zanimljivo surađivati s drugim državama. – Gwendolyn Azra C.

Volim eTwinning zato što radimo projekte iz povijesti. Radimo projekte o drugim državama i surađujemo s kolegama iz Grčke. – Karlo K.

On eTwinning, we often make different things. We make presentations on different traditions, tangible and intangible heritage and many projects. We learn the differences and traditions of other countries. We are creative and of course, we always have a good time! - Ema D

Učiteljica Valentina Cepanec