« Srpanj 2024 »

Humanitarni sajam povodom Dana škole
Autor: Martina Supančić, 10. 7. 2024.

Povodom Dana naše škole jučer je u matičnoj te u područnim školama Klokočevac, Nove Plavnice i Ciglena održan humanitarni sajam. Učenici su u suradnji sa svojim učiteljima i roditeljima pripremali štandove na kojima su po simboličnim cijenama prodavali kolače, proizvode koje su ranije izradili ili nudili usluge poput manikure noktiju, friziranja, "tetoviranja", pečenja kokica, toplih sendviča, vafla i palačinki, izrade šećerne vune, karikatura i slično. U područnim školama održani su sajmovi rabljenih stvari, humanitarna prodajna izložba, radionica zumbe te je odigrana humanitarna utakmica.
Škola je bila prepuna ushićenih učenika i njihovih roditelja, baki i djedova.
Sav prikupljeni prihod bit će utrošen za uređenje Prostorije za relaksaciju i terapiju učenika s teškoćama.
Od srca zahvaljujemo svim učenicima, učiteljima, roditeljima volonterima i posjetiteljima što je naš prvi humanitarni sajam bio i više nego uspješan!